Všechny aktuality

Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

aktuality

28.06.2017

Časopis Pod Blaníkem č. 2/2017 přináší pozvánky na výlety po kraji Podblanicka. První článek zve čtenáře do Vodáckého muzea ve Zruči nad Sázavou, jehož návštěva se dá spojit nejen s výletem lodí po řece Sázavě, ale i s návštěvou zámku nebo rozhledny Babka. Pro milovníky historie nabízíme nově otevřenou expozici v Načeradci "Okénko do života našich předků" a z Načeradce můžete pokračovat do Miličína, kde Vás čeká miličínský lev, naučná stezka Čeňka Kraupnera a za příznivého počasí můžete z vyhlídky nad Miličínem dohlédnout až na Boubín.

Jaké další články v čísle naleznete, se můžete podívat níže v obsahu časopisu Pod Blaníkem.

Časopis Pod Blaníkem a další regionální publikace lze nakoupit na následujících prodejních místech: Benešov: Knihkupectví Daniela, Masarykovo náměstí, Louňovice pod Blaníkem: Smíšené zboží, Načeradec: Potraviny Hergeselová, Sázava: Infocentrum, Vlašim: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Muzeum Podblanicka, zámek Vlašim, Knihkupectví Žížalová, Komenského ulice, Votice: Infocentrum, Zvěstov: Smíšené zboží Žák.

Předplatné časopisu a inzerci lze objednat na adrese Podblanické ekocentrum ČSOP, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim, tel.: 317 845 169, email: vlasim@csop.cz.

Chcete-li přispět zajímavým článkem do časopisu Pod Blaníkem, uvítáme kratší i delší příspěvky o přírodě, krajině, životním prostředí, historii, kultuře i současném dění na Podblanicku. Příspěvky vítáme v elektronické podobě, ale přijmeme je v jakékoliv písemné podobě. Články pokud možno doplňte fotografiemi, pérovkami či jinými ilustracemi.

Starší čísla časopisu Pod Blaníkem jsou dostupné zde:

http://www.biblioteka.cz/pages/Publikace/PeriodikaCislaA.aspx?ID_Publikace=0r776npXlDjl5S8OeNVKsp

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie:
Projekt: Kraj blanických rytířů
Kraj blanických rytířů