Všechny aktuality

Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

aktuality

22.01.2018

Časopis Pod Blaníkem č. 4/2017 připomene čtenářům možnost nominovat nové Blanické ryíře, poukáže na botanickou zajímavost na Štěpánovsku nebo upozorní na dalšího hmyzího vetřelce na Podblanicku. nehybí ani články věnované historii či pravidelné rubriky o památných stromech nebo o historii ochotnického divadla na Podblanicku.

Příloha časopisu informuje čtenáře o činnosti místních spolků, upozorňuje na novinky v oblasti literatury a přináší informace ze Záchranné stanice pro živočichy ČSOP Vlašim.

Jaké další články v čísle naleznete, se můžete podívat níže v obsahu časopisu Pod Blaníkem.

Časopis Pod Blaníkem a další regionální publikace lze nakoupit na následujících prodejních místech: Benešov: Knihkupectví Daniela, Masarykovo náměstí, Louňovice pod Blaníkem: Smíšené zboží, Načeradec: Potraviny Hergeselová, Sázava: Infocentrum, Vlašim: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Muzeum Podblanicka, zámek Vlašim, Knihkupectví Žížalová, Komenského ulice, Votice: Infocentrum, Zvěstov: Smíšené zboží Žák.

Předplatné časopisu a inzerci lze objednat na adrese Podblanické ekocentrum ČSOP, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim, tel.: 317 845 169, email: vlasim@csop.cz.

Chcete-li přispět zajímavým článkem do časopisu Pod Blaníkem, uvítáme kratší i delší příspěvky o přírodě, krajině, životním prostředí, historii, kultuře i současném dění na Podblanicku. Příspěvky vítáme v elektronické podobě, ale přijmeme je v jakékoliv písemné podobě. Články pokud možno doplňte fotografiemi, pérovkami či jinými ilustracemi.

Starší čísla časopisu Pod Blaníkem jsou dostupné zde:

http://www.biblioteka.cz/pages/Publikace/PeriodikaCislaA.aspx?ID_Publikace=99856e35-29aa-11de-bf4f-b7249233d63c

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie:
Projekt: Pod Blaníkem
Pod Blaníkem